YL modulære motorer
YL-seriens motorramme er sveiset av stålplate, noe som gir utmerket stivhet og vibrasjonsmotstand. De er produsert med F-isolasjonsstruktur og VPI-vakuumtrykkimpregneringsprosess. Det kontinuerlige laste- og lossesystemet for lagre sikrer enkelt vedlikehold.
Spesifikasjon
| Rammestørrelse | 355–630 (6 kV), 400–630 (10 kV) |
| Produksjon | 220 kW–1250 kW (6 kV), 220 kW–1120 kW (10 kV) |
| Spenning/frekvens | 6 kV, 10 kV/50 Hz |
| Monteringsarrangementer | IM V1 |
| Beskyttelsesgrad | IP23 |
| Kjølemetode | IC01 |
| Isolasjonsklasse | F |
| Omgivelsestemperatur | -15°C ~+40°C |
| Plikt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Våre produkter har nasjonale akkrediteringskrav for kvalifiserte produkter av høy kvalitet, rimelig verdi, og har blitt mottatt av mennesker over hele verden. Våre produkter vil fortsette å forbedres i rekkefølge, og vi ser frem til å samarbeide med deg. Hvis noen av disse produktene er av interesse for deg, vennligst gi oss beskjed. Vi vil gjerne gi deg et pristilbud når vi har mottatt dine detaljerte behov.
Montering og totalmål (6KV)
| Ramme nr. | Stang | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800 |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900 |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6,8,10,12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6,8,10,12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 2900 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Merk: Dataene i tabellen er kun til brukerens referanse. Ved avvik fra den tilfeldige filen, skal den tilfeldige filen ha forrang.
Montering og totalmål (10 kV)
| Ramme nr. | Stang | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900 |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6,8,10,12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 2900 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 | 165 |
Merk: Dataene i tabellen er kun til brukerens referanse. Ved avvik fra den tilfeldige filen, skal den tilfeldige filen ha forrang.






