IE2 effektivitetsmotor
Spesifikasjon
| Standard | IEC60034-30 |
| Rammestørrelse | 80–355 |
| Produksjon | 0,18 kW–355 kW |
| Effektivitetsklasse | IE2 |
| Spenning/frekvens | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskyttelsesgrad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolasjonsklasse/temperaturstigningsklasse | F\B |
| Monteringsarrangementer | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgivelsestemperatur | -15°C -+40°C |
| Relativ luftfuktighet bør være mindre enn 90 % | |
| Høyden over havet bør være lavere enn 1000 m over havet | |
| Kjølemetode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Plikt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Produksjonsutstyr
Bestillingsinstruksjon
● Denne katalogen er kun for kundehenvisning. Vennligst beklager at hvis det blir endringer i produktet, vil det ikke bli gjort ytterligere merknader på forhånd.
● Vær oppmerksom på bestillingsdataene, som effekt, spenning, hastighet, isolasjonsklasse, beskyttelsesklasse, installasjonstype osv. for motormodellen, når du bestiller.
● Vi kan tilby spesialdesign og produksjon av spesielle motorprodukter i henhold til dine krav.
1. Spesielle spenninger, frekvenser og effekter.
2. Spesiell isolasjonsklasse og beskyttelsesklasse;
3. Venstre side med koblingsboks, dobbel akselende og spesialaksel;
4. Høytemperaturmotorer eller lavtemperaturmotorer;
5. I høylandet eller utendørs bruk.
6. Høyere effekt eller spesiell servicefaktor.
7. Med varmeelementer, lagre eller viklinger av PT100, PTC, etc.
8. Med koder, isolert lager eller isolert lagerkonstruksjon.
9. Andre krav.









