Y-serien (IP23) høyspennings trefase asynkron induksjon
Y-serien høyspenningsmotor er en trefase asynkron induksjonsmotor med kortslutning. Motoren har beskyttelsesklasse IP23, nominell spenning er 6 kV eller 10 kV.
Spesifikasjon
| Rammestørrelse | H355–710 mm (6 kV), H450–710 mm (10 kV) |
| Nominell effekt | 220 kW–5000 kW (6 kV), 250 kW–3550 kW (10 kV) |
| Grader av energieffektivitet | IE1 |
| Spenning og frekvens | 6 kV / 50 Hz, 10 kV / 50 Hz |
| Grader av beskyttelse | IP23 |
| Isolasjonsgrader/temperaturstigning | F |
| Installasjonsmetode | B3 |
| Omgivelsestemperatur | -15°C ~ +40°C |
| Kjølemetode | IC01 |
| Plikt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Bestillingsinformasjon
● Denne katalogen er kun en referanse for brukere. Vennligst tilgi at eventuelle endringer av produkter ikke vil føre til ytterligere spesifisering på forhånd. Denne katalogen er kun en referanse for brukere. Vennligst tilgi at eventuelle endringer av produkter ikke vil føre til ytterligere spesifisering på forhånd.
● Vær oppmerksom på nominelle data ved bestilling, som motortype, effekt, spenning, hastighet, isolasjonsklasse, beskyttelsesklasse, monteringstype og så videre.
● Vi kan designe og produsere spesialmotorer som følger i henhold til kundens krav:
1. spesiell spenning, frekvens og effekt;
2. spesiell isolasjonsklasse og beskyttelsesklasse;
3. med koblingsboks på venstre side, doble akselender og spesialaksel;
4. høytemperaturmotor eller lavtemperaturmotor;
5. brukes på platå eller utendørs;
6. høyere effekt eller spesiell servicefaktor;
7. med varmeelement, PT100 for lagre eller vikling, PTC og så videre;
8. med koder, isolerte lagre eller isolert lagerstruktur;
9. med andre krav.






