Slipringmotorer
Tekniske data
| Rammestørrelse | 280–800 mm |
| Produksjon | 75–3150 kW |
| Nominell spenning | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3,3KV/6KV/6,6KV/10KV/10,5KV/11KV |
| Monteringsarrangementer | IM B3 |
| Beskyttelsesgrad | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Kjølemetode | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Antall poler | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Isolasjonsklasse | FH |
| Omgivelsestemperatur | Høyden over havet bør være lavere enn 1000 m over havet; -15 °C ~ +40 °C |
| Plikt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Skriv meldingen din her og send den til oss







