IE3 effektivitetsmotor
IE3-seriens motorer er burinduksjonsmotorer designet i samsvar med IEC60034-30-standardene og IE3 energieffektivitet.
Spesifikasjon
| Standard | IEC60034-30 |
| Rammestørrelse | 80–355 |
| Produksjon | 0,75 kW–315 kW |
| Effektivitetsklasse | IE3 |
| Spenning/frekvens | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskyttelsesgrad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolasjonsklasse/temperaturstigningsklasse | F/B |
| Monteringsarrangementer | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgivelsestemperatur | -15°C ~+40°C |
| Relativ luftfuktighet bør være mindre enn 90 % | |
| Høyden bør være lavere enn 1000 m over havet | |
| Kjølemetode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Plikt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Fabrikkproduksjonsprosess
Bestillingsinformasjon
● Denne katalogen er kun til brukerinformasjon. Vi beklager at det ikke vil bli gjort ytterligere merknader på forhånd dersom det blir endringer i produktet.
● Vær oppmerksom på motortype, effekt, spenning, hastighet, isolasjonsklasse, beskyttelsesklasse, monteringsmetode osv. ved bestilling.
● Vi kan designe og produsere spesialmotorer i henhold til kundens krav som følger
1. spesielle spenninger, frekvenser og effekter
2. spesielle isolasjons- og beskyttelsesklasser
3. med venstre koblingsboks, doble akselender og spesialaksler
4. Høytemperaturmotorer eller lavtemperaturmotorer.
5. Bruk i høylandet eller utendørs
6. Høyere effekt eller spesielle servicefaktorer
7. med oppvarming, lagre eller viklinger PT100, PTC, etc.
8. med encoder, isolerte lagre eller isolert lagerkonstruksjon.
9. Andre krav.
Hvis noen av disse varene er av interesse for deg, vennligst gi oss beskjed. Vi gir deg gjerne et pristilbud når vi har mottatt dine detaljerte spesifikasjoner. Vi har våre egne spesialiserte FoU-ingeniører for å møte alle dine krav. Vi ser frem til å motta dine henvendelser snart og håper å få muligheten til å samarbeide med deg i fremtiden. Velkommen til å ta en titt på organisasjonen vår.










