Y2 ribbekjølte motorer
Høyspenningsmotorer i Y2-serien er helt lukkede kortslutningsmotorer. Motorene er produsert med beskyttelsesklasse IP54, nominell spenning er 6 kV eller 10 kV.
Spesifikasjon
| Rammestørrelse | 355–560 (6 kV)/400–560 (10 kV) |
| Produksjon | 185kW-2000kW (6 kV)/185kW-1600kW(10kV) |
| Spenning/frekvens | 6 kV,10 kV/50Hz |
| Beskyttelsesgrad | IP54/IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolasjonsklasse | F |
| Monteringsarrangementer | IM B3/IM B35/IM V1 |
| Omgivelsestemperatur | -15°C ~+40°C |
| Kjølemetode | IC411 |
| Plikt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Våre styrker
1. Effektiv og innovativ prøvetjeneste med et profesjonelt og strengt kvalitetskontrollsystem.
2. Profesjonelt online serviceteam, enhver e-post eller melding vil bli besvart innen 24 timer.
3. Vi har et sterkt team som er klare til å yte en helhjertet service til våre kunder.
4. Vi insisterer på kunden først og ansatte mot lykke.
5. Ta kvalitet som den første vurderingen.
6. OEM og ODM, kan godta tilpasset design/logo/branding og emballasje.
7. Avansert produksjonsutstyr, streng kvalitetstesting og kontrollsystem for å sikre overlegen kvalitet.
8. Rask leveringstid: Vi har egne fabrikker og profesjonelle produsenter, noe som sparer deg tid i forhandlinger med handelsselskaper. Vi vil gjøre vårt beste for å møte dine krav.
Vi tror bestemt at vi har all kapasitet til å gi deg et fornøyd produkt. Vi ønsker å samle dine bekymringer og bygge et nytt, langsiktig synergiforhold. Vi lover alle: samme kvalitet, bedre pris; nøyaktig pris, bedre kvalitet.







