IE1 Effektivitetsmotor
Spesifikasjon
| Standard | IEC60034-30 |
| Rammestørrelse | 80–355 |
| Produksjon | 0,18 kW–315 kW |
| Effektivitetsklasse | IE1 |
| Spenning/frekvens | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskyttelsesgrad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolasjonsklasse/temperaturstigningsklasse | F/B |
| Monteringsarrangementer | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgivelsestemperatur | -15°C ~+40°C |
| Relativ luftfuktighet bør være mindre enn 90 % | |
| Høyden bør være lavere enn 1000 m over havet | |
| Kjølemetode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Plikt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Bestillingsinformasjon
● Denne katalogen er kun til brukerinformasjon. Vi beklager at vi ikke har gitt forhåndsvarsel om eventuelle produktendringer.
● Ved bestilling, vennligst oppgi motortype, effekt, spenning, hastighet, isolasjonsklasse, beskyttelsesklasse, monteringsmetode osv.
● Vi kan designe og produsere spesialmotorer etter kundens behov som følger
1. spesiell spenning, frekvens og effekt
2. spesielle isolasjons- og beskyttelsesklasser
3. med venstre koblingsboks, doble akselender og spesialaksler
4. Motorer med høy eller lav temperatur.
5. Høy høyde eller utendørs bruk
6. Høyere effekt eller spesielle servicefaktorer
7. med oppvarming, lagre eller viklinger PT100, PTC, etc.
8. med encoder, isolerte lagre eller isolert lagerkonstruksjon
9. Andre krav.
Skriv meldingen din her og send den til oss









