YH Marine Motors
YH-seriens motorer er helt lukkede viftekjølte trefase asynkrone induksjonsmotorer for maritim bruk.
Spesifikasjon
| Rammestørrelse | 80–355 |
| Produksjon | 0,75 kW–315 kW |
| Spenning/frekvens | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Beskyttelsesgrad | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolasjonsklasse/temperaturstigningsklasse | F/B |
| Monteringsarrangementer | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Omgivelsestemperatur | 0°C ~+45°C |
| Relativ luftfuktighet bør være mindre enn 90 % | |
| Kjølemetode | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Plikt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Bestillingsinformasjon
● Denne katalogen er kun en referanse for brukere. Vennligst tilgi at eventuelle endringer av produkter ikke vil føre til ytterligere spesifisering på forhånd. Denne katalogen er kun en referanse for brukere. Vennligst tilgi at eventuelle endringer av produkter ikke vil føre til ytterligere spesifisering på forhånd.
● Vær oppmerksom på nominelle data ved bestilling, som motortype, effekt, spenning, hastighet, isolasjonsklasse, beskyttelsesklasse, monteringstype og så videre.
● Vi kan designe og produsere spesialmotorer som følger i henhold til kundens krav:
1. spesiell spenning, frekvens og effekt;
2. spesiell isolasjonsklasse og beskyttelsesklasse;
3. med koblingsboks på venstre side, doble akselender og spesialaksel;
4. høytemperaturmotor eller lavtemperaturmotor;
5. brukes på platå eller utendørs;
6. høyere effekt eller spesiell servicefaktor;
7. med varmeelement, PT100 for lagre eller vikling, PTC og så videre;
8. med koder, isolerte lagre eller isolert lagerstruktur;
9. med andre krav.
Bruksområder
Vi har avansert produksjonsteknologi og streber etter innovative produkter. Samtidig har god service styrket det gode omdømmet. Vi tror at så lenge du forstår produktet vårt, må du være villig til å bli partner med oss. Vi ser frem til din forespørsel.








