Levering ODM DC-motor Børsteløs motor Børsteløs DC-motor BLDC-motor Elektrisk motor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8-polet 3000 o/min 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M
«Kvalitet først, ærlighet som base, oppriktig hjelp og gjensidig profitt» er vår idé, i et forsøk på å skape konsekvent og forfølge fortreffelighet for levering ODM DC Motor Børsteløs Motor Børsteløs DC Motor BLDC Motor Elektrisk Motor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8poler 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. For tiden ser vi frem til et enda større samarbeid med utenlandske kunder basert på gjensidig fordel. Ta gjerne kontakt med oss for mer informasjon.
"Kvalitet først, ærlighet som base, oppriktig hjelp og gjensidig profitt" er vår idé, i et forsøk på å skape konsekvent og forfølge fortreffelighet forKina børsteløs likestrømsmotor og elektrisk motorTilpassede bestillinger er akseptable med ulik kvalitetsgrad og kundens spesielle design. Vi ser frem til å etablere et godt og vellykket forretningssamarbeid med kunder over hele verden.
IE4-seriens motorer er burinduksjonsmotorer designet i samsvar med IEC-standarder og IE4 energieffektivitet.
Spesifikasjon
| Standard | IEC60034-30-1 |
| Rammestørrelse | H80-450MM |
| Nominell effekt | 0,75 kW–1000 kW |
| Grader eller energieffektivitet | IE4 |
| Spenning og frekvens | 400V/50Hz |
| Grader av beskyttelse | IP55 |
| Isolasjonsgrader/temperaturstigning | F/B |
| Installasjonsmetode | B3, B5, B35, V1 |
| Omgivelsestemperatur | -15°C ~+40°C |
| Relativ luftfuktighet bør være mindre enn 90 % | |
| Høyden bør være lavere enn 1000 m over havet | |
| Kjølemetode | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Plikt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
| Plikt | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |



Bestillingsinformasjon
● Denne katalogen er kun en referanse for brukere. Vennligst tilgi at eventuelle endringer av produkter ikke vil føre til ytterligere spesifisering på forhånd. Denne katalogen er kun en referanse for brukere. Vennligst tilgi at eventuelle endringer av produkter ikke vil føre til ytterligere spesifisering på forhånd.
● Vær oppmerksom på nominelle data ved bestilling, som motortype, effekt, spenning, hastighet, isolasjonsklasse, beskyttelsesklasse, monteringstype og så videre.
● Vi kan designe og produsere spesialmotorer som følger i henhold til kundens krav:
1. Spesiell spenning, frekvens og effekt;
2. Spesiell isolasjonsklasse og beskyttelsesklasse;
3. Med koblingsboks på venstre side, doble akselender og spesialaksel;
4. Høytemperaturmotor eller lavtemperaturmotor;
5. Brukes på platå eller utendørs;
6. Høyere effekt eller spesiell servicefaktor;
7. Med varmeelement, PT100 for lagre eller vikling, PTC og så videre;
8. Med koder, isolerte lagre eller isolert lagerstruktur;
9. Med andre krav. "Kvalitet først, ærlighet som base, oppriktig hjelp og gjensidig profitt" er vår idé, i et forsøk på å skape konsekvent og forfølge fortreffelighet for levering ODM DC Motor Børsteløs Motor Børsteløs DC Motor BLDC Motor Elektrisk Motor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8poler 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. For tiden ser vi frem til et enda større samarbeid med utenlandske kunder basert på gjensidig fordel. Ta gjerne kontakt med oss for mer informasjon.
Levering ODM Kina børsteløs DC-motor og elektrisk motor. Tilpassede bestillinger er akseptable med ulik kvalitetsgrad og kundens spesielle design. Vi ser frem til å etablere et godt og vellykket samarbeid i forretningslivet med lange sikt med kunder over hele verden.



